Kural Elektrik & Elektronik

Aydın Kural Elektronik

Elektriğin insan yaşamının tüm alanlarına girmesiyle birlikte farklı arızalara meydana gelmektedir. Bu arızalar genelde kendini hiç belli etmeden ve anlık olarak oluşur. Aydın kural elektronik olarak bu arızları ortadan kaldırmak için buradayız.

Aydın Kural Elektronik Nasıl Hizmet Sunmakta ?

Ege Bölgesi’nin önemli kentlerinden bir olan Aydın merkezinde hizmet vermekte olan firmamız yakın mesafede olan ilçelere de hizmet götürmektedir. Aynı zamanda çeşitli elektronik malzemelerin satışı da yapılmaktadır. Evinizde, iş yerinizde herhangi bir elektronik arıza mı oluştu. Aydın kural elektronik size bu konuda gereken yardımı yapacaktır. Açacağınız bir telefon yeterlidir. Arızanın meydana geldiği yerin adresini müşteri danışmanımıza aktarmanız durumunda alanında gerekli eğitimi almış uzman ekibimiz onarım için derhal yola çıkacaktır. Ekibimiz arızanın tespitini yaptıktan sonra sizlere gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaktır. Ne kadar sürede tamir edileceği, hangi parçaların gerektiği, maliyetinin ne olduğu konusunda sizi bilgilendirerek onayınızı bekleyecektir. Bazı firmalar müşteri onayına bakmaksızın tamir işlemini yapmakta ve müşterinin ummadığı yüksek bir ücret talep edebilmektedir. Alanında uzman olmayan kişilere fahiş meblağlar ödemek istemiyorsanız lütfen bizi tercih ediniz. Aydın kural elektronik firmamız size gerekli indirimi de sağlayacaktır. Henüz tamir işlemi yapılmadan ne kadar ücret ödeyeceğinizi bilecek ve buna göre hareket edeceksiniz.

Elektrik, elektronik hususlarla ilgili herhangi bir bakım, onarım işlemi gerektiğinde firmamızı tercih etmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Hızlı ve Kaliteli Çözüm İçim

Hemen Bizimle İletişime Geçin