• 5 Ağustos 2019
  • admin

Çanak anten sistemleri günümüzün en yaygın uydu alıcı, televizyon sistemleridir. Ülkemizde 1980 ‘lerde başlangıcı yapılan uydu sistemleri 1990 ‘larda büyük oranda artmış, 2010 yılına gelindiğinde istatistik verilere göre %90 ‘lara çıkmıştır.

            Çeşitli uydu türleri vardır. Bunlar Prabol, Offset, Flat, Multifocus olarak isimlendirilir. Bu türler kullanmak istenilen uyduya göre çeşitli ebatlarda üretilir. 44 santimetreden 5 metreye kadar değişen boyutları vardır. Türkiye’de en sık kullanılan antenler 90 santimetre ile 120 santimetre arasında Offset olanlardır. Apartmanınızda, iş yerinizde hemen hemen her yerde televizyon kullanılmaktadır. Sadece evimizde bile genel olarak birden fazla televizyon bulunur. Bu televizyonlar için uydu cihazlarının işlevli orak çalışmasını sağlayan çanak antenler vardır. Aydın çanak anten ihtiyacınız olduğunda Aydın ilinde hizmet vermektedir.

            Günümüzde apartmanlar ve iş merkezleri yani iş yerinizin bulunduğu yerlerde merkezi çanak anten uydu sistemleri kullanılmaktadır. Aydın ilinde bulunan Aydın çanak anten firmamız ile tüm çanak anten işlerinizi yaptırabilirsiniz. Merkezi çanak anten işlemleriniz uygun fiyatlara ve istediğiniz uydu türüne göre yapılır. Bireysel olarak dairenize yaptırmak istediğiniz çanak anten alanında eğitimli personellerimiz tarafından maliyet tablosu çıkarılarak sizi onayınıza sunulduktan sonra itina ile monte edilir. Dilediğiniz çanak anten türünü ve LNB cihazlarını Aydın çanak anten firmamızda bulabilirsiniz. Ürünleri doğrudan olarak da satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin miktarına ve durumuna göre isteğiniz halinde evlere servisi ve kurulumu da firmamızca yapılmaktadır.