• 5 Ağustos 2019

Fotoselli olan otomatik kapı türleri ısınmaya ve etrafında hareket eden cisimlere karşı duyarlıdır. Tabi ki diğer türler gibi kendi kendine açılabilme özelliğine sahiptir. Böylelikle hemen hemen bütün işyerleri ve yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Fotoselli otomatik kapılar hayvanlara çocuklara yetişkinlere karşı duyarlı olup olmama durumları ayarlanabilir modelleri vardır.

Ayrıca bedensel engelli kişilerin AVM, ev, iş, okul vb. yerlere giriş çıkışlarında da sistemsel problem yoktur. Hem güvenlik, hem enerji her acıdan kullanışlı olan fotoselli kapılar teknolojiyle birlikte gelişmeleri sürekli devam etmektedir. Algılama sistemleri montaj işlemleri esnasın ayarlanmaktadır. İstenildiği durumlarda devre dışı bırakılabilir. Mutlaka işyerlerinin büyük alışveriş merkezlerinin bu sistemi kurdurması önem arz etmektedir. Ayrıca hastanelerde hijyen acısından bu sistem çok önemlidir.

İnsanlığa hizmet olarak sunulan bu kapılardan olan fotoselli kapıyı taktırmak istiyorsanız alanında uzman firmamıza mutlaka Aydın fotoselli kapı firmamıza uğramanız gerekmektedir. Biz siz değerli müşterilerimize hayallerinizdeki kapıları en kaliteli malzemelerden üretiyor ve uzman ekiple yerine monte ediyoruz. Bu otomatik kapı türlerinde montaj çok önemlidir ve son teknolojik gelişmelere göre üretimler yapılmasına çok önem verilmektedir. Aydın fotoselli kapı firmamıza uğrarsanız aradığınız özellikteki kapıyı elinizle koymuş gibi bulacaksınız, her insan gibi sizin de hakkınız evinizin, işyerinizin, ofisinizin estetik olması, güvenli olması. Firmamıza gelen müşteriler iş ve mal garantisini hangi fiyatlarda nasıl yapıldığını hepsini açık açık bileceklerdir. Aydın fotoselli kapı Aydın ilinde alanında tek ve kaliteli hizmet sunan bir firmadır.